Wylewki anhydrytowe dlaczego warto?

Wylewki anhydrytowe, stanowią obecnie technologię zyskującą coraz większą popularność na Polskim rynku. Dlatego też, warto zastanowić się nad tym czy inwestycja w wylewki anhydrytowe nie będzie dla was dobrym wyborem. W tym artykule zwróciliśmy uwagę, na zdecydowanie największe atuty wylewek anhydrytowych. Po zapoznaniu się z nimi, przekonacie się sami, dlaczego są tak popularne.

Wylewki anhydrytowe vs wylewki cementowe

Wylewka anhydrytowa jest często wymieniana jako lepsza od wylewki cementowej i nie powinno to być żadnym zaskoczeniem, ponieważ w wielu aspektach, znacznie przebija ona wylewkę cementową. Po pierwsze cementówka jest półsucha, podczas gdy wylewka anhydrytowa posiada konsystencję, płynną i samopoziomującą. Sprawia to, że nie tylko o wiele łatwiej jest ją nałożyć, ale również jest bardziej gładka. Wylewka anhydrytowa posiada również niską porowatość na poziomie 8%. Podczas gdy standardowe wylewki cementowe cechuje średnia porowatość na poziomie około 15%. Kolejnym istotnym aspektem jest fakt, że wylewka anhydrytowa posiada zwartą strukturę podczas gdy wylewka cementowa posiada liczne pustki powietrza, które mogą psuć ogólny wygląd posadzki. Największym atutem anhydrytu jest jednak to, że jest o wiele lepszym wyborem, jeżeli będziecie chcieli w przyszłości zainwestować w ogrzewanie podłogowe. Mianowicie, wylewki anhydrytowe jak wskazują liczne badania i analizy, wylewki anhydrytowe przewodzą ciepło dwa razy lepiej i szybciej niż klasyczne wylewki cementowe. Innymi słowy, twoje ogrzewanie podłogowe nie tylko będzie działać o wiele szybciej, ale również będzie wymagać mniej energii. Jest to więc zdecydowanie największy atut wylewek anhydrytowych. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że nie wymagają one zbrojenia. Dzięki temu o wiele szybciej można zrobić wylewkę anhydrytową niż wylewkę cementową. Innymi słowy, jeżeli zastanawiacie się nad tym, jaką wylewkę wybrać, to naszym skromnym zdaniem, zdecydowanie lepszym wyborem będzie wylewka anhydrytowa. Jednakże, ostateczną decyzję w tej kwestii pozostawiamy wam do podjęcia.

Wylewki anhydrytowe Kalisz

Jeżeli poszukujecie profesjonalnej firmy wykonującej wylewki anhydrytowe na terenie Kalisza oraz okolic miasta, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Profesjonalność oferowanych przez nas usług w połączeniu z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta sprawia, że będziecie z pewnością zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy więc do kontaktu.