Jednym z najgorszych momentów w procesie budowy każdego niemal domu jest moment w którym musimy zdecydować się na wybór podłoża, a ściślej wylewki, która zastosujemy po to, żeby następnie położyć na nią podłogę. Wylewki cementowe, które niegdyś były bardzo popularne są coraz częściej odradzane, zarówno przez inwestorów budowlanych, ekspertów budowlanych jak i osoby prywatne, które już postawiły swój dom. Naszym zdaniem, warto posłuchać ich opinii i zdecydować się na rozwiązanie, które zdobywa na rynku coraz większą popularność czyli wylewki anhydrytowe. Niezwykle nowoczesną metodę działania, która sprawia, że wasza podłoga będzie wyglądać bardzo dobrze i przede wszystkim przyciągnie uwagę.

No dobrze a co z ceną?

Wiele osób, decydujących się na budowę swojego domu w wielu aspektach stara się zaoszczędzić co nie jest żadnym zaskoczeniem. Sama budowa domu, pobiera naprawdę spore fundusze i jest to fakt nie do przeskoczenie. Nie jesteśmy więc zaskoczeni tym, że możecie chcieć zapytać o to ile kosztują wylewki anhydrytowe. Na szczęście dla was możemy powiedzieć, że są one bardzo tanie. Średnio wylewka anhydrytowa będzie kosztować od 20 do 35 złotych za metr kwadratowy w zależności od tego czy decydujemy się na cienką warstwę wylewki anhydrytowej czy może na grubą warstwę wylewki anhydrytowej. Jak sami widzicie, nie jest to więc cena zaporowa. Dlatego też jeżeli zastanawiacie się nad tym, na jaki typ wylewki się zdecydować, to naszym zdaniem wylewka anhydrytowa będzie dla was zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, które nie pochłonie dużej ilości funduszy. Zwłaszcza, że wylewka cementowa w tym przypadku wcale nie jest wiele tańszym rozwiązaniem, wręcz przeciwnie. Stawki za obie te usługi są mniej więc porównywalne ze sobą.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli podjęli państwo decyzje o wykorzystaniu w swoim domu właśnie wylewki anhydrytowej, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą działającą na terenie miasta Pabianice. Oferujemy bardzo wysoką jakość dostarczonej usługi w połączeniu z wysokim doświadczeniem w zakresie wykonania profesjonalnej wylewki anhydrytowej. Zapraszamy więc do zapoznania się z przedstawioną przez nas propozycją. Jesteśmy pewni tego, że przypadnie ona wam do gustu.