Wylewka anhydrytowa to wylewka, która posiada właściwości sampoziomujące co eliminuje problem jakim jest jej późniejsze układanie. Jest to o tyle istotne, że to właśnie późniejsze układanie na przykład wylewki cementowej, zajmuje zdecydowanie najwięcej czasu. Czasu, którego w wielu przypadkach nie chcemy tracić. Postanowiliśmy więc wyjść waszym oczekiwaniom naprzeciw. Oferujemy państwu usługę w postaci wylewek anhydrytowych na terenie miasta Września i okolic.

Jak przebiega proces wylewki anhydrytowej?

Wbrew pozorom, nie jest to bardzo skomplikowana kwestia. Jak przebiega wykonanie takiej wylewki? Otóż, aby wykonać wylewkę samopoziomującą, najpierw wyznacza się poziom posadzki. Czynność tą z reguły wykonuje się przy wykorzystaniu niwelatora i tzw. stojaków niwelacyjnych, które należy rozstawić w danym pomieszczeniu. Ważne jest także wykonanie dylatacji obwodowych. Pozwalają one na rozszerzanie i kurczenie się wylewki anhydrytowej wraz ze zmianą temperatury. Samo wykonanie dylatacji polega na przyklejeniu do ściany specjalnej pianki. Na już przygotowane podłoże wylewa się zaprawę anhydrytową zmieszaną z wodą. Wymieszana z wodą zaprawa anhydrytowa wylewana jest przy pomocy giętkiego przewodu, który poprowadzony jest od pompy aż do poziomu podłogi. Następną czynnością jest odpowietrzenie posadzki. Na koniec powierzchnie wylewki anhydrytowej wyrównuje się za pomocą szczotek. Masa samopoziomująca, którą wykorzystuje się przy wylewce anhydrytowej pozwala do szybkiego przygotowania podłogi pod obłożenie jej płytkami, panelami, wykładziną etc. (w zależności od waszej koncepcji). Biorąc pod uwagę specyfikę wylewki anhydrytowej oraz to, że de facto jest to wylewka samopoziomująca, to jej położenie w porównaniu na przykład z klasyczną wylewką cementową jest o wiele szybsze oraz wygodniejsze. Dlatego też, zdecydowaliśmy się na zaimplementowanie tego rozwiązania w naszej firmie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Jeżeli chcą państwo zdecydować się na wykorzystanie wylewki anhydrytowej i mieszkają państwo na terenie Wrześni bądź okolic, to zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. To co możemy państwu zaoferować to wykonanie usług na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z jakości wykonanych usług.